top

UNIVERZITA TRETIEHO VEKU

externé štúdium

Univerzita tretieho veku štúdium

Bratislava

Nezáväzne objednať

Profil absolventa

Cieľom štúdia Univerzity tretieho veku je vhodnou formou sprístupniť skupine občanov – seniorov (osoby vo veku od 45 rokov) nové poznatky, vedomosti a zručnosti zamerané na rozvoj osobnosti, uspokojenie osobných záujmov a zapájanie sa do aktívneho života.

Štúdium na UTV trvá 1 – 2 akademické roky (2 – 4 semestre) resp. v ponuke sú aj tzv. skrátené programy. Je to ucelený vzdelávací program, ktorý ponúka 6 študijných odborov:

  1. Kúpeľníctvo a wellness – pre seniora sú kúpele a wellness tým správnym prostredím pre dovolenku a oddych. Ak chcete získať informácie o histórii a súčasnosti tejto problematiky, ak váhate, ktoré kúpele si vybrať, to je ten správny študijný odbor pre Vás.
  2. Medzinárodný cestovný ruch – k modernému seniorovi patrí aj cestovanie. Ak chcete spoznávať nové krajiny, zaujímavé miesta a stretávať nových ľudí, štúdium v tomto odbore Vám to umožní. Chcete sa niekde vybrať na dovolenku a aké možnosti senior má, budete to už vedieť.
  3. Nikdy nie je neskoro začať niečo nové – ak chcete získať rôzne informácie z rôznych oblastí, ktoré Vám pomôžu vybrať si ten správny študijný odbor, tak tu ste na správnom mieste. Stanete sa spolutvorcami nových študijných odborov pre seniorov.
  4. Sám sebe manažérom – osobné a rodinné financie – seniori aj z mála vedia „vyčarovať“ veľa. Ako ešte lepšie plánovať a riadiť osobné rodinné financie, ako bezpečne vykonávať finančné operácie na internete bez obáv a pod. to všetko sa dozviete v tomto študijnom odbore.
  5. Senior marketing a jeho zvláštnosti – všade kde sa pozrieme vidíme v rôznych podobách reklamy, na tovary, služby a pod. Pre ľahko zraniteľného seniora je veľmi dôležité vedieť orientovať sa vo svete reklám, naučiť sa filtrovať a predchádzať oklamaniu a sklamaniu. V tomto Vám pomôže Senior marketing a jeho zvláštnosti.
  6. Zumba gold – cvičenie – zábava, jednoduchosť a efektivita. To sú tri dôležité slová pre seniorov, ktorí cvičia vo veku primeranom prostredí, s jednoduchými tanečnými krokovými variáciami, posilňujú si kondíciu, zabávajú sa a pozitívnu energiu si odnášajú domov.

Cena štúdia: 1 študijný odbor:
79 Eur pre pracujúcich uchádzačov, ktorí majú pravidelný alebo nepravidelný príjem z pracovnej činnosti
69 Eur pre nepracujúcich uchádzačov, ktorí nemajú žiadny príjem z pracovnej činnosti a prijímajú len starobný alebo invalidný dôchodok

Organizácia štúdia

Ďalšie informácie

Štandardná dĺžka štúdia
14 sústredení = 42 vyučovacích hodín v dvojtýždňových intervaloch
Interval štúdia
otvára sa raz ročne
Vyučovací jazyk
Slovenský
Termín podania prihlášok
1.1.1970
Poplatok za prijímacie skúšky
0 € (0 € bez DPH)

Cena

Cena bez DPH
65,83 €
Cena s 20% DPH
79 € s DPH
Poznámka k cene
79 Eur pre pracujúcich uchádzačov, ktorí majú pravidelný alebo nepravidelný príjem z pracovnej činnosti 69 Eur pre nepracujúcich uchádzačov, ktorí nemajú žiadny príjem z pracovnej činnosti a prijímajú len starobný alebo invalidný dôchodok

Študijný odbor

Kontaktné údaje

Www stránka aktivity
euba.sk

(Tu nájdete viac informácií o tejto aktivite)

Kontakt
PaedDr. Janka CHLÁDECKÁ, PhD.
tel: +421 2 6729 5165
e-mail: janka.chladecka@euba.sk

(prosím uveďte www.education.sk ako zdroj informácií)

Miesto štúdia

Dolnozemská cesta 1, 852 35, Bratislava, Slovensko Bratislava IV

Zobraziť ďalšie štúdiá

Detail organizátora

Organizátor

Bratislavská Business School Ekonomickej univerzity

Člen AIVD SR
Sídlo Dolnozemská cesta 1, 852 35, Bratislava, Slovensko
Kontakt na spoločnosť Telefón: (02) 6729 5375
E-mail: bbs@euba.sk

(prosím uveďte www.education.sk ako zdroj informácií)

Web

Popis činnosti

Kurzy, semináre, tréningy, školenia a špecializačné štúdia z ekonomickej oblasti pre podniky aj verejnosť, príprava na prijímacie skúšky na Ekonomickú univerzitu, medzinárodné aktivity, MBA (Franklin University,USA), jazykové kurzy,Detská Ekonomická Univerzita,Univerzita tretieho veku,IT kurzy, vzdelávanie v odbore Znalectvo – Znalecký inštitút

Objednávka online

Začiatok správy

Dobrý deň,
na stránkach "studia.education.sk" som našiel Vašu aktivitu "UNIVERZITA TRETIEHO VEKU", ktorá sa zobrazí na linke:
https://www.studia.sk/d-69873/univerzita-tretieho-veku-studium-bratislava

Prosím kontaktujte ma čo najskôr, či je možné prihlásiť sa na túto aktivitu s nasledovnými údajmi:

Údaje:

Vyžiadanie informácií

Začiatok správy

Dobrý deň,
na stránke studia.education.sk som našiel UNIVERZITA TRETIEHO VEKU "https://www.studia.sk/d-69873/univerzita-tretieho-veku-studium-bratislava". Prosím o odpoveď na nasledujúcu otázku:

 

Prihlásiť sa na štúdium Kontaktovať organizátora